2014-11-14

Uhowo ? zmarnowano 4 lata dla wsi

To była jedna z najgorszych kadencji dla Uhowa, choć przy władzy (przy Burmistrzu) były dwie radne H. Kamińska i K. Grabowska

Uhowo to największa wieś w Gminie Łapy. Nie tylko z powodu przedzielenia koleją, ale przede wszystkim z powodu tradycji i swej wielkości podzielone na dwa sołectwa.  To miejscowość większa od Suraża (miasta Suraż!) i niewiele mniejsza od całej Gminy Suraż. A co uzyskała przez 4 lata? Prawie nic i obietnice na przyszłość. Łatwo to sprawdzić i łatwo porównać. W poprzedniej kadencji wreszcie zaczęło się poważne zmiany w tej atrakcyjnej nadnarwiańskiej miejscowości. Lista działań z poprzedniej kadencji jest naprawdę imponującą (Zobacz tutaj). Samych asfaltowych ulic wykonano 2,5 kilometra (na kwotę ok. 2 mln złotych). W tej kadencji w Uhowie wykonano b. niewiele, na dodatek straciło ona na znaczeniu, gdyż tak podzielono okręgi, że może być wybrany tylko jeden radny (obecnie jest troje radnych). Potem okazało się, że panie radne z Uhowa podzieliły się „szczeblami” – jedna kandyduje do Gminy, druga do Powiatu. Podsumowanie zamieszczamy poniżej. Nie marnujmy kolejnych 4 lat! 

CZYTAJ TAKŻE:  WYBORY SAMORZĄDOWE XI 2014. http://portal.lapy.pl/strona/304,wybory--xi--2014.html. (Tam linki do artykułów opublikowanych na Portalu nt. wyborów)

ulotka_1_png.png ulotka_2[2]_png.png