2014-06-16

Chwalimy Pana Burmistrza ? za jasny garnitur. Za co jeszcze? SONDA?

W Uhowie z wielką pompą otwarto i poświęcono kilka przyrządów do ćwiczeń na placu przy szkole. Wydarzenie niewielkie, ale pompa duża. W dodatku odmiana: Pan Burmistrz w jasnym letnim garniturze.

W środę, 11 czerwca 2014 r., przy Szkole Podstawowej w Uhowie odbył się Sportowy Piknik Rodzinny. Przy okazji z wielką pompą (także strażacką) Pan Burmistrz Wiktor Brzosko dokonał otwarcia (na zdjęciu) siłowni zewnętrznej „Pod chmurką”.

Siłownia powstała m.in. dzięki zaangażowaniu szkoły oraz Stowarzyszenia „Razem dla Uhowa”, którego Prezesem jest Pani Małgorzata Koszczuk-Petrych, nauczycielka języka polskiego tejże  szkoły. Na ten cel Stowarzyszenie otrzymało dotację z Urzędu Marszałkowskiego. Na Sportowym Pikniku Rodzinnym przewidziano wiele atrakcji, do których można zaliczyć huśtanie się Pana Burmistrza na jednym z przyrządów. (Zdjęcie poniżej).

Przyrządy są trwale związane z gruntem i, zgodnie z założeniami wniosku, mają służyć mieszkańcom Uhowa. Szkoła zaprasza do korzystania z nich. A my,  tym, którzy sądzą, że za mało chwalimy Pana Burmistrza, mieliśmy okazję go pochwalić. Za mało? Może więc warto ogłosić ankietę (sondę ltp.), za co chwalić Pana Burmistrza? Ogłaszamy więc. Pytamy, za co można chwalić Burmistrza Wiktora Brzoskę? Czekamy na odpowiedzi.


ZOBACZ WIĘCEJ:
Informacja na stronie Szkoły Podstawowej w Uhowie http://spuhowo.superszkolna.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/103755/oficjalne_otwarcie_silowni_pod_chmurka_piknik_rodzinny (Tu pełna galeria zdjęć).

Ta sama informacja na gminnej stronie internetowej (niestety, z nielicznymi zdjęciami, nie ma tam niektórych rozkosznych min Pana Burmistrza) http://www.lapy.podlasie.pl/index.php/aktualnosci/9715-oficjalne-otwarcie-silowni-pod-chmurka-w-uhowie


FOTO. Źródło: Strona Szkoły Podstawowej w Uhowie (jw.).


CZYTAJ TAKŻE:
2014-07-18. Czy nie ma za co chwalić Burmistrza? WYNIKI SONDY http://www.portal.lapy.pl/urzad-kontroli-plotek/401,czy-nie-ma-za-co-chwalic-burmistrza-wyniki-sondy-.html

2014-04-06. Energia odnawialna Pana Burmistrza. http://www.portal.lapy.pl/urzad-kontroli-plotek/269,energia-odnawialna-pana-burmistrza.html

2013-12-31. PINOKIO 2013 http://www.portal.lapy.pl/aktualnosci/147,pinokio-2013.html