2014-04-25

Pan Starosta Pusz pomylił szkoły

Dziś w I LO odbyło się wręczenie świadectw absolwentom. Uczniowie, rodzice i nauczyciele czekali pół godziny, bo Pan Starosta pomylił szkoły ? i zasiedział się w ZSM przy kawie.
1

Wręczenie świadectw w I Liceum Ogólnokształcącym to ważna uroczystość dla 140 uczniów, którzy w tym roku ukończyli Szkołę, dla ich rodziców i bliskich (licznie obecnych na uroczystości) i dla całej wspólnoty szkolnej.  Ponieważ uroczystość nie rozpoczynała się, zaczynało być nerwowo. Rodzice i uczniowie dopytywali nauczycieli, co się stało. Okazało się, że nie dojechał Starosta Wiesław Pusz. Telefonowano do Starostwa, ale tam wyjaśniono, że Starosta jednak wyjechał do Łap. Dopiero po pół godzinie Pan Starosta trafił do LO. Okazało się, że pomylił szkoły. Pojechał do Zespołu Szkół Mechanicznych. Czemu od razu stamtąd nie skierował się do właściwej szkoły? Posiedział przy kawce. To nic, że pół godziny. Trzeba to zrozumieć – kawki przecież nie pije się w kilka minut.

Uczniom życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym. Nie spóźnijcie się na egzamin!


FOTO Źródło z: http://lo-lapy.superszkolna.pl/files/sites/1079/galeria/20514/orign/dsc_0603_428x640.jpg


CZYTAJ TAKŻE:
2013-12-18. Kończy się era Starosty Pusza? http://www.portal.lapy.pl/urzad-kontroli-plotek/123,konczy-sie-era-starosty-pusza.html