2014-11-17

Radni wybrani do Rady Miejskiej

Na 21 okręgów zdecydowanie, bo w 12 okręgach, wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Oto lista wszystkich radnych.
1

Na 21 okręgów wyborczych poszczególne Komitety uzyskały następującą liczbę radnych:  

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 12 radnych

(Na Burmistrza Komitet zgłosił Urszulę Jabłońską, która wygrała w I turze)

 

KWW NASZE PODLASIE – 4 radnych

(Na Burmistrza Komitet zgłosił W. Brzosko)

 

KWW IZBA GOSPODARCZA – 2 radnych

 

KWW STANISŁAW ŻOCHOWSKI – 1 radnego

 

KWW GMINA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI – 1 radnego

(Na Burmistrza Komitet zgłosił J. Łapińskiego)

 

KWW GMINA ŁAPY DOBRO WSPÓLNE – 1 radnego

(Na Burmistrza Komitet zgłosił T. Wróblewskiego)

Następujące komitety nie uzyskały mandatu radnego:

KW NOWA PRAWICA — JANUSZA KORWIN-MIKKE

KWW MŁODE ŁAPY

KWW NOWA NADZIEJA (Komitet zgłosił na Burmistrza J. Piszczatowskiego)

 

KWW RUCH NARODOWY

Lp.

Imię i nazwiska kandydata

Komitet wyborczy

Obszar okręgu wyborczego

1

ŁUPIŃSKI Kazimierz

KWW NASZE PODLASIE

BOKINY, ŁUPIANKA NOWA, ŁUPIANKA STARA, WÓLKA WANIEWSKA

2

ŁUPIŃSKI Radosław

KWW GMINA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI

PŁONKA KOŚCIELNA, PŁONKA-KOZŁY, PŁONKA-STRUMIANKA

3

PIEKARSKA Beata

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

GĄSÓWKA-OSSE, GĄSÓWKA-SKWARKI, GĄSÓWKA-SOMACHY, PŁONKA-MATYSKI, ROSZKI-WŁODKI, ROSZKI-WODŹKI

4

MICHNO Maciej

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

GĄSÓWKA-OLEKSIN, GĄSÓWKA STARA [BEZ ULIC], GĄSÓWKA STARA [Z ULICAMI], ŁAPY-KOŁPAKI, ŁAPY-KORCZAKI, ŁAPY-ŁYNKI

5

ŁAPIŃSKA Edyta Antonina

KWW GMINA ŁAPY DOBRO WSPÓLNE

DANIŁOWO DUŻE, DANIŁOWO MAŁE, ŁAPY-DĘBOWINA, ŁAPY-PLUŚNIAKI, ŁAPY-SZOŁAJDY

6

KAMIŃSKA Halina

KWW NASZE PODLASIE

UHOWO

7

POROWSKI Jarosław

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ŁAPY, UL.: BOCIANIA, BOCIAŃSKA, BOLESŁAWA PRUSA, BRONISŁAWA SZWARCE, DŁUGA [1-33], GRZYBOWA, HENRYKA SIENKIEWICZA, JASKÓŁCZA, JASNA, JASTRZĘBIA, K. KAMIEŃSKIEGO "HUZARA", KASPRZAKA, KRUCZA, NADNARWIAŃSKA, NOWOWIEJSKA, OKOPOWA, ORLA, PIĘKNA, POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH, SPOKOJNA, WODOCIĄGOWA, WRONIA, ŻURAWIA

8

JAMIOŁKOWSKI Janusz

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ŁAPY, UL.: 11-GO LISTOPADA, 3-GO MAJA, DŁUGA [34-67], GRANICZNA, KS. BAGIŃSKIEGO, PPŁK. NILSKIEGO-ŁAPIŃSKIEGO

9

GULEWICZ Leszek

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ŁAPY, UL.: CMENTARNA 35, MARII KONOPNICKIEJ, ŻWIRKI I WIGURY [1-41]

10

SZUSTAK Wiesław

KWW NASZE PODLASIE 

ŁAPY, UL.: CMENTARNA [BEZ 35], CZERWONEGO KRZYŻA, PARAFIALNA, ŻWIRKI I WIGURY [42- DO KOŃCA]

11

KARASIEWICZ Adam

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ŁAPY, UL.: BRAŃSKA, CICHA, CUKROWNICZA, DŁUGA [68- DO KOŃCA], HARCERSKA, MAŁA, POŁUDNIOWA, SŁONECZNA, STALOWA, TĘCZOWA

12

GRODZKI Wojciech

KWW IZBA GOSPODARCZA

ŁAPY, UL.: ADAMA ASNYKA, KOLEJOWA, KOŚCIELNA, LEŚNA, LETNIA, SOKOŁOWSKA, SOSNOWA, SURAŻSKA, TEOFILA LENARTOWICZA, WARSZAWSKA, WINCENTEGO WITOSA

13

ŻOCHOWSKI Stanisław

KWW STANISŁAW ŻOCHOWSKI

ŁAPY, UL.: GEN. MACZKA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO [79- DO KOŃCA], GŁUCHA, JANA CYBISA, JANA MATEJKI, JULIANA TUWIMA, KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO, MOKRA, OGRODOWA, PŁONKOWSKA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, SZKOLNA, SZPITALNA, WITA STWOSZA, WITOLDA SŁAWIŃSKIEGO, WYGWIZDOWO, ŻABIA

14

PERKOWSKI Adam

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ŁAPY, UL: ALEKSANDRA GIERYMSKIEGO, ARTURA GROTTGERA, GŁÓWNA [96-DO KOŃCA], GOŹDZIKOWSKA, JACKA MALCZEWSKIEGO, JANUSZA KORCZAKA, JAŚMINOWA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JÓZEFA PANKIEWICZA, JULIANA FAŁATA, KONWALIOWA, KRAŃCOWA, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, NIKIFORA, PIOTRA MICHAŁOWSKIEGO, RÓŻANA, STRAŻACKA, TADEUSZA MAKOWSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA, XAWEREGO DUNIKOWSKIEGO, ZDROJOWA

15

PUŁKOŚNIK Piotr

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ŁAPY, UL.: BUKOWA, DĘBOWA, GŁÓWNA [31-95], GRABOWA, JAWOROWA, JESIONOWA, KLONOWA, NOWA, PIASKOWA [1-9], ŚWIERKOWA, TOPOLOWA

16

PENZA Zdzisław

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ŁAPY, UL.: ARMII KRAJOWEJ, BAGNO, BOHATERÓW WESTERPLATTE, DOLNA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO [58-78A], GĘSIA, GŁÓWNA [1-30], NOWY RYNEK, PRZECHODNIA, ŚLISKA, ŚREDNIA

17

KACZYŃSKA Marianna

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ŁAPY, UL.: HANDLOWA, MIKOŁAJA KOPERNIKA [PARZYSTE], KRZYWA, LEŚNIKOWSKA, PIWNA, SPÓŁDZIELCZA, WĄSKA

18

EKIERT Barbara

KWW NASZE PODLASIE

ŁAPY, UL.: GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO [1-57], PLAC NIEPODLEGŁOŚCI

19

MACIEJEWSKI Sławomir

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ŁAPY, UL.: GÓRNA, MIKOŁAJA KOPERNIKA [NIEPARZYSTE], OSIEDLOWA

20

JAROSZEWSKI 

Przemysław

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

ŁAPY, UL.: ELIZY ORZESZKOWEJ, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KŁOSOWA, PARKOWA, PIASKOWA [10- DO KOŃCA], POLNA, PÓŁNOCNA, ZACHODNIA, ŻYTNIA

21

MICOTA Joanna

KWW IZBA GOSPODARCZA

ŁAPY, UL.: BARWIKOWSKA, BOCZNA, CHABROWA, CZELADNICZA, DALIOWA, GLINIANA, HIACYNTOWA, KAZIMIERZA WODZICKIEGO, ŁANOWA, ŁĄKOWA, MAKOWA, MATEUSZA CYGAŃSKIEGO, MICHAŁA SIEDLECKIEGO, MOSTOWA, ODLEGŁA, PIŁSUDSKIEGO, RZEMIEŚLNICZA, STOKROTKOWA, WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO, ŻNIWNA

PS. Tutaj na stronie gminnej podano wyniki w poszczególnych okręgach wyborczych http://lapy.podlasie.pl/images/2014/listopad/Wybory_do_Rady_Miejskiej__w_%C5%81apach_-_zestawienie_wynik%C3%B3w_g%C5%82osowania_w_okr%C4%99gach_wyborczych.pdf